Černočerná maska s aktivním uhlím

Na první pohled působí takovým dehtovým dojmem. Černá, mazlavá a lesklá. Tohle si mám napatlat na obličej? Ano! Protože sloupnout z nosu černé tečky nebylo nikdy snazší.

Korejská slupovací maska je aktuálně hitem internetu, a to nejen u nás v Česku, ale po celém světě. Produkt kosmetické značky Pilaten je špičkou v produktech pečující kosmetiky. Není divu, že mají Korejky krásnou a hebkou pleť. Zčásti díky genetické výbavě, ale ta sama o sobě nestačí. Kvalitní kosmetika a pravidelná péče o pleť je základem svěžího vzhledu. S černou maskou ho dosáhnete během pár minut.

Na co je vlastně černá maska Pilaten dobrá? Málokdo má bezchybnou pleť. Nečistoty jako je třeba prach nebo zplodiny z aut nás obklopují celý den. A celý den se nám pěkně nabalují na pokožku, kde se usazují v otevřených pórech. Ty obsahují kožní maz, který je ze své povahy mastný a dokáže tak všechny okolní nečistoty zachytit. Výsledkem jsou nevalně proslulé černé tečky na nose, bradě nebo na tvářích, známé jako uhříky.

Díky jedinečné kombinaci bambuckého uhlí, které masce propůjčuje atraktivní černý vzhled, vitamínů a dalších přírodních látek, docílíte čisté a krásné pleti bez černých pórů a drobného akné během pár minut.

Aplikace je snadná. Prsty, nebo třeba starým kosmetickým štětcem naneste na pleť silnější vrstvu tak, aby vám na obličeji neprosvítala bílá místa. Vyhněte se oblastem okolo očí a vlasů, protože sloupnout si z obličeje chcete černé tečky, ne pečlivě pěstěné obočí. Po nanesení masky si dejte na 25 minut relax.

Jak bude maska postupně zasychat, ucítíte na pleti jemné pnutí, to je zcela normální. A po pár minutách uvidíte, že je maska suchá a nádherně se leskne. V tuto chvíli vám na pleť působí aktivní látky bambuckého uhlí, které vytáhnou z vašich ucpaných pórů všechen maz a do masky jej zachytí.

Maska obsahuje kromě bambuckého uhlí i další látky – například extrakt z pšeničných klíčků, který vaší pokožce dodá výživu a zjemní vrásky. Grepový olej zajistí správnou funkci mazových žláz, otevřené póry dokáže uzavřít a zesvětlit. A díky komplexu vitamínů v čele s provitamínem B5 bude vaše pleť jemná, zklidněná a krásně hydratovaná. Provitamín B5 totiž proniká do hlubších vrstev vaší pleti, kde na sebe váže vodu.

Po pětadvaceti minutách masku opatrně sloupněte. Sem tam vám s sebou vezme i nějaký ten chloupek, ale to se dá zvládnout levou zadní. Zbytky masky jemně omyjte vlažnou vodou nebo hydratačním tonikem od značky Pilaten, a pak už se jen v zrcadle kochejte nádherně hebkou a čistou pletí bez černých teček. Při bližším ohledání sloupnuté masky uvidíte kousky kožního mazu přilepené zespodu k masce. Optimálně byste měli vaší pleti dopřát masku 1-3x týdně.

Výsledky jsou viditelné už po prvním použití. Zhruba po 14 dnech používání masky začnete pozorovat, jak se vám postupně póry stahují. A po měsíci si už většina z vás na černé uhříky ani nevzpomene.

Tak na co ještě čekáte? Originální masku pořídíte i s poštovným zdarma na:

maska-pilaten.com

chci masku