Hydratační bělící maska

Pigmentové skvrny. Pihy. Jizvičky po akné. Pokaždé, když koukáte na staré černobílé filmy nebo upírskou ságu, na tajňačku uroníte slzičku. Ne kvůli srdcervoucí love story, ale běloskvoucí pleti hlavních hrdinek, kterou jim po čertech závidíte. Nezáviďte. Radši se mrkněte na novou pleťovou masku od značky Pilaten, která s vaší pletí dokáže divy. Další horká novinka populární korejské kosmetiky totiž konečně dorazila i k nám do Česka. Lákavá pleťová maska, která má naši pleť hydratovat a jemně bělit.

pigmentovými skvrnami nic moc nenaděláte. Optimální je předcházet jejich vzniku pravidelným používáním krémů s dostatečným SPF faktorem, ale ruku na srdce… kolik z vás si poctivě maže obličej pokaždé, než vyjdete na sluníčko? V našich zeměpisných šířkách jsme zvyklí si sem tam přemáznout nosík a ramena, když se půl dne opékáme na koupališti. Většinou ale ochranné krémy vytáhneme až u moře. Chyba. Přesně takto vznikají na pleti malé hnědé flíčky slévající se časem do větších fleků, které nejdou dolů, ani když na dveře zaklepe podzim.

Hydratační bělící maska Pilaten by vám od pigmentových skvrn mohla pomoct. Jedná se o koncentrovanou masku napuštěnou v tenké látce, kterou během aplikace přiložíte na obličej, kde ji necháte 20 minut působit. Před samotnou aplikací nezapomeňte pleť odlíčit a umýt teplou vodou. Během působení masky buďte v klidu. Látková maska působí na pleti jako bariéra: blahodárné ingredience se do pleti vsakují od prvního přilnutí. Mokré plátýnko sice na pleti drží dobře, zběsilé pobíhání po domácnosti by ale zvládnout nemuselo. Po 20 minutách masku sloupněte dolů a pleť ještě dalších pár minut jemně poťupkávejte prsty, aby se do pleti vsákly i zbývající esence. Pro viditelný efekt aplikujte alespoň tři pečující kúry. Bělící účinek není nijak drastický, takže se opravdu nemusíte bát, že po čtvrt hodině zesvětlíte o tři odstíny. Cílem je sjednotit tón pleti a zredukovat pigment tam, kde není úplně žádoucí – třeba u jizviček po akné, které jsou pozůstatkem vaší…

…puberty. Období, které si mnozí spojují s nekonečným bojem proti pupínkům. Ráno se vzbudíte a pomalu se bojíte podívat se do zrcadla… cože? Další čtyři?! Ihned saháte po nesterilní jehle, propichujete a snažíte se onoho vetřelce vymáčknout tak dlouho, dokud nemáte obličej rudý jako čili paprička. Dodnes vám po těch nejodolnějších pupíncích zůstaly na pleti tmavší jizvičky, kterých se ne a ne zbavit. I proti těmto jizvičkám by vám bělící maska mohla pomoct. Za vyzkoušení rozhodně stojí.

Pilaten je dermatologicky testovaná kosmetika, kterou si oblíbily tisíce lidí po celém světě. Pokud toužíte po porcelánové pleti asijských krásek, pleti, která je hebká na dotek a bez jediné chybičky, jste na správné adrese. Tak na co ještě čekáte? 😉

chci masku