Nejčastější dotazy

1. Složení, obsah, skladování a použití masky Pilaten

INGREDIENCE: VODA (1), POLYVINYL ALKOHOL (2), GLYCERÍN (3) PROPYLEN GLYKOL (4), HYDROGENOVANÝ OLEJ Z PŠENIČNÝCH KLÍČKŮ (5), SKVALEN (6), PANTHENOL (7), KOLAGEN (8), PRÁŠEK Z BAMBUSOVÉHO UHLÍ (9), EXTRAKT ZE SLUPKY CITRUS PARADISI (10), PARFÉM (11)

O INGREDIENCÍCH:

 • AQUA: Voda
 • POLYVINYL ALKOHOL (POLYVINYL ALKOHOL): Vytváří na pleti film. Maska, která brzy po aplikaci uschne, čistí pleť od mrtvých kožních buněk. Kosmetické vlastnosti (od 1 do 10): ochranná funkce 9, čištění 8. Látka je efektivní na všech typech pleti. Nebyly zaznamenány škodlivé účinky na tělo a pleť. Individuální nesnášenlivost je možná.
 • GLYCERÍN (ROSTLINNÝ GLYCERÍN): Glycerín je přírodní produkt rostlinného původu. Podporuje lepší průnik vlhkosti do hlubších vrstev pleti. Jde o emulgátor, který stabilizuje strukturu kosmetických přípravků. Jeho použití v kosmetice nezpůsobuje alergie. Látka je efektivní na všech typech pleti. Škodlivé účinky na tělo a pleť nebyly zaznamenány.
 • PROPYLEN GLYKOL (PROPYLEN GLYKOL): Účinně zjemňuje pleť, používá se v mnoha kosmetických produktech. Nehromadí se v lidském těle, takže se používá i v potravinách. Kosmetické účinky (od 1 do 10): Zvlhčení pleti 10. Látka je efektivní na všech typech pleti. Škodlivé účinky na tělo a pleť nebyly zaznamenány. Individuální nesnášenlivost je možná.
 • HYDROGENOVANÝ OLEJ Z PŠENIČNÝCH KLÍČKŮ (olej z pšeničných klíčků): Přírodní složka, která usnadňuje regeneraci pleti, zjemňuje, vyživuje, hojí, čistí, má protizánětlivé a antioxidační účinky, zlepšuje krevní oběh a kvalitu pleti. Složení oleje: Omega-3 mastné kyseliny, vitamín E, tokoferoly, karotinoidy, beta-karoten, lecitin, metionin, skvalen, fytosterol, vitamíny skupiny B, vitamíny A, D, B3, kyselina pantoteová, kyselina listová, mikroelementy – zinek, železo, draslík, síra, fosfor, proteiny, alantoin.
 • SKVALEN (OLIVOVÝ SKVALEN): Přírodní složka, který se vyrábí z rostlinného oleje. Skvalen je zdrojem mastných kyselin pro pleť, zamezuje vysychání pleti, normalizuje dýchání pleti, bojuje proti předčasnému stárnutí, má skvělé penetrační schopnosti, nezanechává pocit mastnoty, je příjemný na dotek, má ochrannou funkci a nedovoluje vlhkosti, aby se z pleti vypařovala. Látka je efektivní na všech typech pleti. Škodlivé účinky na tělo a pleť nebyly zaznamenány. Individuální nesnášenlivost je možná.
 • PANTHENOL (PANTHENOL): Známý také jako provitamín B5. Má léčivé, zvlhčující a vyhlazující účinky. Používá se v kosmetice pro pleť a vlasy jak u dětí, tak u dospělých. Škodlivé účinky na pleť a tělo nebyly zaznamenány. Individuální nesnášenlivost je možná.
 • KOLAGEN (KOLAGEN): Používá se jako látka vytvářející film, který brání odpařování vlhkosti z pleti. Látka je efektivní na všech typech pleti. Pokud se používá podle pokynů, je naprosto bezpečný. Individuální nesnášenlivost je možná.
 • PRÁŠEK Z BAMBUSOVÉHO UHLÍ (PRÁŠEK Z BAMBUSOVÉHO UHLÍ). Přírodní složka pro hloubkové čištění pleti. Dostává se hluboko do pórů a čistí je od špíny a škodlivých látek. Efektivně bojuje proti černým tečkám a reguluje činnost mazových žláz. Látka je efektivní na všech typech pleti. Jedná se o absolutně bezpečnou látku.
 • EXTRAKT ZE SLUPKY CITRUS PARADISI (EXTRAKT ZE SLUPKY CITRUS PARADISI). Tento extrakt zesvětluje, stahuje, zužuje póry a pomáhá regenerovat pleť. Jde o produkt rostlinného původu. Alergické reakce jsou možné kvůli individuální nesnášenlivosti citrusových plodů. V těhotenství doporučujeme používat opatrně.
 • PARFÉM (složení parfému): Používá se v kosmetice pro dosažení určité vůně.

SKLADOVÁNÍ A POUŽITÍ

Masku skladujte na suchém a temném místě v teplotě od 15 do 25°C. Po použití pevně uzavřete víčko. Skladujte mimo dosah dětí. Suchou masku lze z pleti snadno odstranit. Zbytky masky opláchněte z pleti vlažnou mýdlovou vodou.

2. JAK DLOUHO MUSÍM MASKU POUŽÍVAT PRO DOSAŽENÍ VÝSLEDKŮ?

Výsledky jsou viditelné už po první aplikaci. Pro dosažení maximálních výsledků používej masku minimálně 14 dní, ale ideální je kompletní kúra, která trvá jeden měsíc. Na tu budeš potřebovat 2 balení masky Pilaten.

3. ZPŮSOBUJE MASKA PILATEN ALERGICKÉ REAKCE?

V naprosté většině případů (99 %) lidé masku snášejí dobře a nemají žádné vedlejší účinky ani alergické reakce. Před prvním použitím ovšem pro jistotu nanes malé množství na ruku a počkej 20 minut. Pokud se neobjeví alergická reakce, můžeš masku bez problémů nanést i na obličej.

4. PRO JAKÝ TYP PLETI JE MASKA VHODNÁ?

Maska Pilaten je vhodná pro všechny typy pleti. Primárně je určena těm, které trápí černé tečky a akné, a to jsou většinou lidé se sklonem k mastnější pleti. V těchto případech lze dosáhnout opravdu vynikajících výsledků, jak jsme se už mnohokrát sami přesvědčili.

5. PROČ JE VAŠE MASKA DRAŽŠÍ, NEŽ NA JINÝCH STRÁNKÁCH?

V našem e-shopu koupíš pouze originální produkty značky Pilaten. Objednáváme přímo od výrobce.

Kosmetika se totiž padělá stejně snadno jako třeba kabelky. Levné napodobeniny této masky mají spoustu negativních recenzí. Mnohem horší je však to, že ti mohou způsobit vážné zdravotní komplikace. Z toho důvodu opravdu nedoporučujeme objednávat z jiných webových stránek.