Nejčastější dotazy

1.Zloženie, obsah, skladovanie a použitie masky Pilaten

INGREDIENCIE: VODA (1), POLYVINYL ALKOHOL (2), GLYCERÍN (3), PROPYLÉN GLYKOL (4), HYDROGENOVANÝ OLEJ ZO PŠENIČNÝCH KLÍČKOV (5), SKVALÉN (6), PANTHENOL (7), KOLAGÉN (8), PRÁŠOK Z BAMBUSOVÉHO UHLIA (9), EXTRAKT ZO ŠUPKY CITRUS PARADISI (10), PARFÉM (11)

O INGREDIENCIÁCH:

AQUA: Voda

POLYVINYL ALKOHOL (POLYVINYL ALKOHOL): Vytvára na pleti film. Maska, ktorá skoro po aplikácii uschne, čistí pleť od mŕtvych kožných buniek. Kozmetické vlastnosti (od 1 do 10) : ochranná funkcia 9, čistenie 8. Látka je efektívna na všetkých typov pleti. Neboli zaznamenané škodlivé účinky na telo a pleť. Individuálna neznášanlivosť je možná.

GLYCERÍN ( RASTLINNÝ GLYCERÍN): Glycerín je prírodný produkt rastlinného pôvodu. Podporuje lepší prienik vlhkosti do hlbších vrstiev pleti. Ide o emulgátor, ktorý stabilizuje štruktúru kozmetických prípravkov. Jeho použitie v kozmetike nespôsobuje alergie. Látka je efektívna na všetkých typov pleti. Škodlivé účinky na telo a pleť neboli zaznamenané.

PROPYLÉN GLYKOL (PROPYLÉN GLYKOL): Účinne zjemňuje pleť, používa sa v mnohých kozmetických produktoch. Nehromadí sa v ľudskom tele, takže sa používa aj v potravinách. Kozmetické účinky ( od 1 do 10) : Zvlhčenie pleti 10. Látka je efektívna na všetkých typoch pleti. Škodlivé účinky na telo a pleť neboli zaznamenané . Individuálna neznášanlivosť je možná.

HYDROGENOVANÝ OLEJ ZO PŠENIČNÝCH KLÍČKOV ( OLEJ ZO PŠENIČNÝCH KLÍČKOV): Prírodná zložka, ktorá uľahčuje regeneráciu pleti, zjemňuje, vyživuje, hojí, čistí, má protizápalové a antioxidačné účinky, zlepšuje krvný obeh a kvalitu pleti. Zloženie oleja : Omega -3 mastné kyseliny, vitamín E, tokoferoly, karotinoidy, beta-karotén, lecitín, metionín, skvalén, fytosterol, vitamíny skupiny B, vitamíny A,D,B3,kyselina pantothenová , kyselina listová, mikroelementy – zinok, železo, draslík, síra, fosfor, proteíny, alantoín.

SKVALÉN ( OLIVOVÝ SKVALÉN): Prírodná zložka, ktorá sa vyrába z rastlinného oleja. Skvalén je zdrojom mastných kyselín pre pleť, zamedzuje vysychaniu pleti, normalizuje dýchanie pleti, bojuje proti predčasnému starnutiu, má skvelé penetračné schopnosti, nezanecháva pocit mastnoty, je príjemný na dotyk, má ochrannú funkciu a nedovoľuje vlhkosti, aby sa z pleti vyparovala. Látka je efektívna na všetkých typov pleti. Škodlivé účinky na telo a pleť neboli zaznamenané .Individuálna neznášanlivosť je možná.

PANTHENOL (PANTHENOL): Známy taktiež ako provitamín B5. Má liečivé , zvlhčujúce a vyhladzujúce účinky. Používa sa v kozmetike pre pleť a vlasy ako u detí, tak u dospelých . Škodlivé účinky na telo a pleť neboli zaznamenané .Individuálna neznášanlivosť je možná.

KOLAGÉN ( KOLAGÉN): Používa sa ako látka vytvárajúca film, ktorý bráni odparovaniu vlhkosti z pleti. Látka je efektívna na všetkých typov pleti. Jedná sa o absolútne bezpečnú látku.

PRÁŠOK Z BAMBUSOVÉHO UHLIA (PRÁŠOK Z BAMBUSOVÉHO UHLIA): Prírodná zložka pre hĺbkové čistenie pleti. Dostáva sa hlboko do pórov a čistí ich od špiny a škodlivých látok. Efektívne bojuje proti čiernym bodkám a reguluje činnosť mazových žliaz. Látka je efektívna na všetkých typoch pleti. Jedná sa o absolútne bezpečnú látku.

EXTRAKT ZO ŠUPKY CITRUS PARADISI ( EXTRAKT ZO ŠUPKY CITRUS PARADISI): Tento extrakt zosvetľuje, sťahuje, zužuje póry a pomáha regenerovať pleť. Ide o produkt rastlinného pôvodu. Alergické reakcie sú možné kvôli individuálnej neznášanlivosti citrusových plodov. V tehotenstve odporúčame používať opatrne.

PARFÉM ( ZLOŽENIE PARFÉMU): Používa sa v kozmetike pre dosiahnutie určitej vôňe.

SKLADOVANIE A POUŽITE:

Masku skladujte na suchom a temnom mieste v teplote od 15 do 25 °C. Po použití pevne uzavrite viečko. Skladujte mimo dosah detí. Suchá maska sa dá z pleti ľahko odstrániť. Zostatky  masky opláchnite z pleti vlažnou mydlovou vodou.

2.AKO DLHO MUSÍM MASKU POUŽÍVAŤ PRE DOSIAHNUTIE VÝSLEDKOV?

Výsledky sú viditeľné už po prvej aplikácii. Pre dosiahnutie maximálnych výsledkov používaj masku minimálne 14 dní, ale ideálna je kompletná kúra, ktorá trvá jeden mesiac. Na tu budeš potrebovať 2 balenia masky Pilaten.

3.SPôSOBUJE MASKA PILATEN ALERGICKÉ REAKCIE?

Vo väčšine prípadov (99%) ľudia masku znášajú dobre a nemajú žiadne vedľajšie ani alergické reakcie. Pred prvým použitím ale radšej nanes malé množstvo na ruku a počkaj 20 minút. Pokiaľ sa neobjaví alergická reakcia, môžeš masku bez problémov naniesť aj na tvár.

4.PRE AKÝ TYP PLETI JE MASKA VHODNÁ?

Maska Pilaten je vhodná pre všetky typy pleti. Primárne je určená tým, ktorých trápia čierne bodky a akné, a to sú väčšinou ľudia so sklonom k mastnejšej pleti. V týchto prípadoch je možné dosiahnuť naozaj vynikajúce výsledky, ako sme sa už veľakrát presvedčili.

5.PREČO JE VAŠA MASKA DRAHŠIA, AKO TÁ NA INÝCH STRÁNKACH?

V našom e-shope kúpiš len originálne produkty značky Pilaten. Objednávame priamo od výrobcu.

Kozmetiku je totiž možné napodobniť rovnako , ako napríklad kabelky. Lacné napodobneniny tejto masky majú veľa negatívnych recenzií. Oveľa horšie je však to, že ti môžu spôsobiť vážne zdravotné komplikácie. Z tohto dôvodu neodporúčame objednávať z iných webových stránok.